נעים להכיר

קבוצת שכ"ל - שקט כלכלי לכולם

קבוצת שכ"ל מאגדת אנשים והופכת את כוח הצרכני שלהם לכוח כלכלי. שכ"ל מאפשרת למאות אלפי אנשים לצמוח ולהתפתח, להגשים חלומות וליהנות מחיים יותר נוחים, עם הלוואות בתנאים אטרקטיביים.

שכ"ל הופכת מימון והלוואות אטרקטיביות לנגיש יותר עבור קהלים רבים, והופכת את התהליך עצמו לשקוף, פשוט ובהיר יותר. בזכות ניסיון וידע נצברים ויוצאי דופן, שכ"ל גם מלווה את התהליך עם ייעוץ אישי והתאמת המימון לפי צרכי הלקוח.

שכ"ל נמצאת פה עבור כל אותם אנשים שעד היום לא היו מאוגדים, בכל החלטה כלכלית חשובה, ומאפשרת להם לעשות בבטחה את הצעדים החשובים בחיים, מהתואר הראשון, דרך רכישת דירה ועד פתיחת עסק.

הלוואות סטודנטים

לאורך השנים, קבוצת שכ"ל הצליחה להשיג לכ-200,000 סטודנטים ברחבי הארץ, הלוואות למימון שכר לימוד ועלויות מחייה בתנאים הטובים ביותר בארץ. בזכות הסדר עם מעל ל-56 מוסדות השכלה גבוהה ברחבי הארץ, מוסדות חוץ אקדמיים וגופים פיננסים, שכ"ל מסוגלת להעביר את הכוח הצרכני אל הסטודנטים עצמם ולאפשר להם לימודים גבוהים בתנאים נוחים. כל שירותי הייעוץ, התאמת ההלוואה והתמיכה במייל ובטלפון נעשים ללא תשלום כלשהו מצד הסטודנטים.

לאתר הסטודנטים >>

הלוואות לשכירים

תנאי מימון ייחודיים והלוואה לכל מטרה ובכל זמן בחיים – זאת המטרה של קבוצת שכ"ל. בעזרת הכוח הצרכני של 900,000 שכירים, היא מצליחה להגיע אליה. בשיתוף עם מלם, החברה המובילה בישראל לאספקת שירותים טכנולוגיים לניהול משאבי אנוש בארגונים, קבוצת שכ"ל מאגדת את כלל העובדים השכירים ומחזירה את הכוח לידיים של כל אחד ואחת מהם, בהלוואות משתלמות, ליווי שוטף וסיוע בתהליך.

לאתר הלוואות לשכירים >>

עסקים קטנים ובינונים

כחלק מהפעילות הפיננסית פועלת קרן שכ"ל גם בעולם העסקים הקטנים והבינוניים, במתן תוכן ,ערך, ליווי וייעוץ עסקי ובסיוע לתנאי מימון אטרקטיביים לאותם עסקים. גם כאן פועלת קרן שכ"ל תחת עקרון אחד, לרתום את הכוח הכלכלי של גופים חזקים, יחד עם הכוח שנוצר מייצוג מספר רב של לקוחות, בכדי להשיג את התנאים האטרקטיביים ביותר.

הבלוג לעסקים קטנים >>

שכ"ל החזרי מס

8 מיליארד שקלים. זהו הסכום שממתין בקופת המדינה להחזרי המס. Finupp, סטארטאפ מבית קבוצת שכ"ל, הוקם כדי להעביר את הכסף מהקופה אל השכירים בארץ, בצורה קלה, פשוטה ונוחה. Finupp מייתרת את ההליך הבירוקרטי וההתנהלות מול רשות המס – בתום תהליך חינמי וידידותי תוכלו לדעת האם אתם זכאים להחזר מס ובאיזה גובה, מבלי למלא טפסים מסובכים או אפילו לצאת מהבית.

לאתר finupp >>

שכ"ל משכנתאות

אחת ההלוואות הגדולות ביותר שאדם עושה בחייו זו המשכנתה, וגם כאן, קבוצת שכ"ל עושה הכל כדי לדאוג לתנאים הטובים ביותר. מעבר לריביות הנמוכות, שמושגות בזכות הקשר הפיננסי האיתן של שכ"ל עם הגופים המובילים במשק, לוקחי ההלוואות נהנים מליווי צמוד וסיוע החל משלב קבלת ההחלטה ועד סגירת החוזה. הייעוץ הכלכלי של שכ"ל מורכב מבדיקת הנכס, בדיקת זכאות למשכנתא מסובסדת, בניית תמהיל משכנתה מותאם אישית, ניהול המשא ומתן מול הבנקים ותמיכה מלאה לאורך כל חיי המשכנתה.

לאתר משכנתאות >>