נעים להכיר

קבוצת שכ"ל - שקט כלכלי לכולם

קבוצת שכ"ל מאגדת אנשים והופכת את כוח הצרכני שלהם לכוח כלכלי. שכ"ל מאפשרת למאות אלפי אנשים לצמוח ולהתפתח, להגשים חלומות וליהנות מחיים יותר נוחים, עם הלוואות בתנאים אטרקטיביים.

שכ"ל הופכת מימון והלוואות אטרקטיביות לנגיש יותר עבור קהלים רבים, והופכת את התהליך עצמו לשקוף, פשוט ובהיר יותר. בזכות ניסיון וידע נצברים ויוצאי דופן, שכ"ל גם מלווה את התהליך עם ייעוץ אישי והתאמת המימון לפי צרכי הלקוח.

שכ"ל נמצאת פה עבור כל אותם אנשים שעד היום לא היו מאוגדים, בכל החלטה כלכלית חשובה, ומאפשרת להם לעשות בבטחה את הצעדים החשובים בחיים, מהתואר הראשון, דרך רכישת דירה ועד פתיחת עסק.

הלוואות סטודנטים

לאורך השנים, קבוצת שכ"ל הצליחה להשיג לכ-200,000 סטודנטים ברחבי הארץ, הלוואות למימון שכר לימוד ועלויות מחייה בתנאים הטובים ביותר בארץ. בזכות הסדר עם מעל ל-56 מוסדות השכלה גבוהה ברחבי הארץ, מוסדות חוץ אקדמיים וגופים פיננסים, שכ"ל מסוגלת להעביר את הכוח הצרכני אל הסטודנטים עצמם ולאפשר להם לימודים גבוהים בתנאים נוחים. כל שירותי הייעוץ, התאמת ההלוואה והתמיכה במייל ובטלפון נעשים ללא תשלום כלשהו מצד הסטודנטים.

לאתר הסטודנטים >>

הלוואות לשכירים

תנאי מימון ייחודיים והלוואה לכל מטרה ובכל זמן בחיים – זאת המטרה של קבוצת שכ"ל. בעזרת הכוח הצרכני של 900,000 שכירים, היא מצליחה להגיע אליה. בשיתוף עם מלם, החברה המובילה בישראל לאספקת שירותים טכנולוגיים לניהול משאבי אנוש בארגונים, קבוצת שכ"ל מאגדת את כלל העובדים השכירים ומחזירה את הכוח לידיים של כל אחד ואחת מהם, בהלוואות משתלמות, ליווי שוטף וסיוע בתהליך.

לאתר הלוואות לשכירים >>

עסקים קטנים ובינונים

כחלק מהפעילות הפיננסית פועלת קרן שכ"ל גם בעולם העסקים הקטנים והבינוניים, במתן תוכן ,ערך, ליווי וייעוץ עסקי ובסיוע לתנאי מימון אטרקטיביים לאותם עסקים. גם כאן פועלת קרן שכ"ל תחת עקרון אחד, לרתום את הכוח הכלכלי של גופים חזקים, יחד עם הכוח שנוצר מייצוג מספר רב של לקוחות, בכדי להשיג את התנאים האטרקטיביים ביותר.

הבלוג לעסקים קטנים >>

שכ"ל החזרי מס

Finupp, החברה המובילה בישראל להחזרי מס. נבצע עבורכם בדיקת זכאות דיגיטלית - אנונימית, ללא תשלום או התחייבות ונגיש את בקשת ההחזר למס הכנסה תמורת העלות הנמוכה בישראל.

לאתר finupp>>

שכ"ל משכנתאות

אחת ההלוואות הגדולות ביותר שאדם עושה בחייו זו המשכנתה. WIFIX סטארטאפ פיננסי (פינטק) מקבוצת שכ"ל, הוקם על מנת להפוך את תהליך לקיחת המשכנתה לדיגיטלי, קל ומהיר. מעבר לריביות הנמוכות, שמושגות בזכות הקשר הפיננסי האיתן של שכ"ל עם הגופים המובילים במשק, לוקחי ההלוואות נהנים מליווי צמוד וסיוע החל משלב קבלת ההחלטה ועד סגירת החוזה. WIFIX  פיתחה מערכת ייחודית, המבוססת על אלגוריתם מורכב, בטכנולוגית למידת מכונה. מערכת זו לומדת את ממוצעי הריביות מאלפי לקוחותינו ויודעת לחשב את הרכב המשכנתה האופטימלי בהתאמה אישית ולפי מניפת הריביות אותה נותנים הבנקים בהתאם לאורך המסלול ודירוג הלווה.

לאתר Wifix>>

שכ"ל ביטוח, פנסיה ופיננסים

שכ"ל ביטוח פנסיה ופיננסים מציעה ללקוחותיה One stop shop עבור מגוון רחב של מוצרי ביטוח ופיננסים. אנו מלווים את לקוחותינו הפרטיים והעסקיים החל משלב התאמת הביטוח הנכון עבורך ורכישתו, ליווי וייעוץ פיננסי וביטוחי מקצה לקצה, תכנון ופרישה וכמובן הכוונה מול בניית התביעה באופן המדויק ביותר על מנת למקסם את זכויות הלקוח.

לאתר שכ״ל ביטוח, פנסיה ופיננסים >>